Randevu Al

info@izmirbakicihizmeti.com     İletişim: +

Çiftlik ve Villlara Aileler

Güzel bir Bahçeniz var ve günlük iş  hayatınızın içerisinde yetişemiyorsunuz ve bu bahçe ile ilgilenecek bir bahçıvana yada çiftliğimize aileye ihtiyacınız var  merak etmeyin İzmir anışmanlık sizlere bahçıvanlık/Çiftlik Aile hizmeti sağlıyor.

Bahçenizin düzenli bakımıyla ilgilenecek, yaptığı işi bilen ve aynı zamanda seven insanlarla çalışıyoruz.

Bahçe ve toprakla ilgili geniş bir bilgi birikimine sahip olan personellerimiz ekili alanlarımızdaki mevcut verimi en yüksek düzeye çıkarmak için etkili bir şekilde bakımını sağlayacaktır.

Varsa hayvanlarınızın bakımını üstlenecek ,

Ve evinizin güvenliğini sağlayacak

İsteğinize bağlı olarak çiçek ya da çim ekimi sağlayacak ve bunun bakımını yapacaktır.

Havuzunuzun temizliğini bakımını ve periyodik ilaçlamasını yapacaktır.

Sizinle sağlıklı bir iletişim içerisinde bahçenizin bakımını sağlayacak personelimiz mevsimleri takip ederek, mevsimlerde bahçeden elde edilebilecek verimi arttırabilmek için gerekli çalışmayı sağlayacaktır.

Personelimizden Erkek bu kısımla ilgilenirken Bayan İse çiftliğinizi/villanızın temizliği, alışverişi  yemeği ile ilgilenecektir.

Alacağınız bahçıvanlık hizmetiyle bahçenizi verimli ve güzel bir hale getirirken sizlerin de mutluluğunu sağlamayı amaçlıyoruz.

İzmir ilelerin aradığı yardımcı elemanları onlara sağlarken, aynı zamanda işe ihtiyacı olan aileleri de bu ailelerle buluşturarak iş sahibi yapıp istihdamı sağlıyor.